Zadbaj o swoje wnętrze.

Zadbaj o swoje wnętrze. Z odwagą i cierpliwością pokonuj przeciwności losu. Odkrywaj w sobie chęć życia. Doceniaj życie w jego codziennych przejawach. Nie goń za tym, za czym nie warto. Twoje życie samo Ci to pokaże. Z uważnością pracuj i wypoczywaj. Doceniaj życie w jego wszystkich aspektach. Rób to wszystko, co ma dla Ciebie znaczenie. Bądź prawdziwa w tym co mówisz i czynisz. Żyj w możliwie najprostszy sposób. Kontempluj nad pięknem przyrody. Ciesz się drobnostkami i małymi rzeczami. Stale porządkuj swoje życie, tak aby było Ci w nim dobrze.

Niech w podróży przez życie towarzyszy Ci wartościowa książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, autorstwa Violetty Wróblewskiej.

Informacje o autorce książek „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i „Studium sztuki lepszego życia” znajdziesz na stronie internetowej: www.psychologwarszawa.biz.pl, a opinie o książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” na stronie:
http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>