Warto poznawać siebie oraz swoje granice psychiczne i fizyczne.

Warto poznawać siebie oraz swoje granice psychiczne i fizyczne. I nie udawać, że ich nie ma. Bo często jest tak, że kiedy się na nie natykamy i nie dopuszczamy ich do siebie, do swojej świadomości lub udajemy że ich nie mamy, mamy łatwość popadnięcia w przygnębienie czy gniew. Warto również wyjść poza ciasne klatki naszych światopoglądów, aby dowiedzieć się więcej o sobie, innych i świecie. Warto także z odwagą i cierpliwością pokonywać przeciwności losu. Odkrywać w sobie chęć życia. Doceniać życie w jego codziennych przejawach. Nie gonić za tym, za czym nie warto. A nasze życie samo nam to pokazuje. Z uważnością pracować i wypoczywać. Doceniać życie w jego wszystkich aspektach. Robić głównie to wszystko, co ma dla nas znaczenie. Żyć w możliwie najprostszy sposób. Cieszyć się drobnostkami i małymi rzeczami. Stale porządkować swoje życie, tak aby było nam w nim dobrze.

W porządkowaniu swojego życia niech Ci towarzyszy wartościowa książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, autorstwa Violetty Wróblewskiej. 

Druga książka autorstwa Violetty Wróblewskiej pt.Studium sztuki lepszego życia” proponuje Czytelnikowi autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Informacje o autorce książek „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i „Studium sztuki lepszego życia” znajdziesz na stronie internetowej: www.psychologwarszawa.biz.pl, a opinie o książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” na stronie: http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>