Odpowiedzi szukaj, czasu jest niewiele

Słowa piosenki pt. „Dni,  których nie znamy”, wykonywanej przez Marka Grechutę, towarzyszą wielu ludziom na co dzień. Szczególnie w sytuacjach trudnych, kryzysowych czy wprost beznadziejnych. Dają one im nadzieję, że nie ważne jest to, co teraz trudnego dzieje się w ich życiu, tylko najważniejsze jest to, co dopiero przed nimi.

Te słowa Marka są obecne w sercach wielu osób: „Tyle było dni do utraty sił, do utraty tchu, tyle było dni. Ty żałujesz  tych, z których nie masz nic. Jedno warto znać. Jedno tylko wiedz, że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy. Jak odnaleźć radość i nadzieję. Odpowiedzi szukaj, czasu jest niewiele”. 

Gdzie można znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania? Najlepiej w wartościowych książkach, które inspirują, pobudzają do myślenia, wspierają, pomagają, motywują i podnoszą na duchu.

Jedną z takich książek jest „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, autorstwa Violetty Wróblewskiej. To jedyna taka książka na rynku księgarskim, w której na 432 stronach w 34 rozdziałach znajdziesz mądrości, recepty, sekrety i prawdy życiowe odnoszące się do najważniejszych aspektów ludzkiego życia. Uczy, jak żyć w harmonii z prawami natury. Wprowadza w sekrety zdrowego odżywiania się. Zawiera  praktyczne wskazówki, w jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało. Szczegółowo omawia tematykę codziennego dbania o zdrowie i uzdrawiania się z chorób natury psychicznej i fizycznej,  radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz kryzysami życiowymi. Prezentuje ćwiczenia oddechowe i przybliża praktykę medytacji. Przedstawia zestaw codziennych ćwiczeń na kręgosłup opartych na jodze i skoncentrowanych na świadomości ciała i oddechu. Książka ta może stać się pożytecznym przewodnikiem pomocnym w budowaniu bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, pielęgnowaniu miłości, odkrywaniu swojej misji życiowej oraz czerpaniu zadowolenia z pracy zawodowej.

 „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisane przez  Violettę Wróblewską -psychologa, psychocoacha, terapeutę i nauczyciela akademickiego, popularyzatorkę zdrowych stylów życia, ma szansę stać się ulubionym przez Czytelników podręcznikiem lepszego życia, w którym zawsze może być więcej zdrowia, radości, szczęścia i spokoju.

Druga książka autorstwa Violetty Wróblewskiej pt.Studium sztuki lepszego życia” proponuje Czytelnikowi autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Informacje o autorce książek „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i „Studium sztuki lepszego życia” znajdziesz na stronie internetowej: www.psychologwarszawa.biz.pl, a opinie o książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” na stronie: http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>