Idziesz do lekarza…Idziesz do psychologa…Idziesz do księdza…

Idziesz do lekarza, a on zajmuje się Twoją chorobą, ale głównie w ramach swojej specjalizacji medycznej.

Idziesz do psychologa, a on zajmuje się Twoimi problemami głównie natury psychicznej, ale już w ogóle lub mało interesuje go Twoja duchowość.

Idziesz do księdza…i…

Książka „Życie i zdrowie masz tylko jedno” autorstwa Violetty Wróblewskiej pozwala Ci spojrzeć holistycznie na siebie i swoje życie przez pryzmat tego, że jesteś istotą emocjonalną, fizyczną, społeczną i duchową. W książce na 432 stronach w 34 rozdziałach znajdziesz mądrości, recepty, sekrety i prawdy życiowe odnoszące się do najważniejszych aspektów ludzkiego życia. Możesz wybrać sobie ten rozdział, na przeczytanie którego jesteś gotowa/y. Resztę zostaw sobie na później. Możesz zdiagnozować, z czym masz największy problem, co wzbudza w Tobie negatywne emocje. Mamy tendencję do wypierania problemów, omijania ich lub przyzwyczajamy się do nich. Ale czy czujemy się z tym dobrze? Najczęściej nie.

Informacje o autorce książek „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i „Studium sztuki lepszego życia” znajdziesz na stronie internetowej: www.psychologwarszawa.biz.pl, a opinie o książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno” na stronie:
http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>