Książka, która może być najlepszym prezentem dla Twojej Mamy

Co chciałabyś/chciałbyś życzyć swojej Mamie z okazji Dnia Matki? :-)

W zależności od wieku w jakim jest Twoja Mama, mogłabyś/mógłbyś jej życzyć: zdrowia, dobrej pracy, kochającego męża/partnera, bliskich i oddanych przyjaciół, dobrych relacji z ludźmi, wiary w swoje możliwości, dużo miłości, nadziei, wiary w Bożą opiekę i prowadzenie i… na pewno wielu innych rzeczy.

Jako dzieci wiemy, jak ważne jest, aby nasze Mamy żyły jak najdłużej i cieszyły się dobrym zdrowiem.

Wiem, jak to jest istotne. Jak ważna jest świadomość dbania o siebie i swoje zdrowie. Moja Mama ma obecnie 68 lat. Dba o siebie, tak jak potrafi i dzięki temu na razie cieszy się dobrym zdrowiem. To znaczy nie choruje na choroby cywilizacyjne. Codziennie z Tatą przemierzają kilka kilometrów pieszo. Dzięki dobremu zdrowiu i samopoczuciu, już siódmy rok studiuje na Uniwersytecie III Wieku, udziela się społecznie w Zarządzie tego Uniwersytetu, od 6 lat uczy się języka angielskiego. Dużo podróżuje ze znajomymi z Uniwersytetu. Przez ostatnie lata moja Mama przeczytała trochę książek psychologicznych i różnych poradników o zdrowiu, aby móc lepiej zadbać o siebie.

Również moja książka pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” została przez Nią ciepło przyjęta i jest polecana koleżankom, które chcą poszerzyć swoją świadomość dotyczącą lepszego życia.

Z kolei, mój Tata (71 lat) zawsze był aktywny fizycznie. Od kilku miesięcy w jego jadłospisie dominują warzywa, owoce, kasze, rośliny strączkowe oraz małe ilości mięsa i produktów nabiałowych i to nie każdego dnia.

Czy zastanawiasz się, co mogłabyś/mógłbyś podarować swojej Mamie z okazji Dnia Matki?

Na  Dzień Matki można kupić prawie wszystko, na przykład: słodycze, kwiaty, perfumy, ubranie. Jeżeli dobrze trafimy w potrzeby Mamy, to zapewne będzie zadowolona z naszego prezentu. Ale czy na długo? I czy taki prezent jest w stanie coś zmienić w jej życiu, choćby poszerzyć światopogląd, dodać nadziei, otuchy, wesprzeć pokrzepiającymi myślami, poradzić, jak lepiej i zdrowiej żyć?

Moim zdaniem, miłośniczki wartościowych książek, najlepsze co możesz swojej Mamie podarować, to książkę pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” mojego autorstwa (Violetty Wróblewskiej).

To jedyna taka książka na rynku księgarskim, w której na 432 stronach w 34 rozdziałach znajdzie Twoja Mama mądrości, recepty, sekrety i prawdy życiowe odnoszące się do najważniejszych aspektów ludzkiego życia.

Szczególnie przydatny Twojej Mamie może być rozdział poświęcony dbaniu o swoje zdrowie – omawiający czym jest choroba i co sprzyja jej rozwojowi, wskazujący na czynniki zwiększające prawdopodobieństwo wystąpienia chorób fizycznych i psychicznych, które można stopniowo eliminować ze swojego życia, przedstawiający podłoże psychosomatyczne chorób cywilizacyjnych i zasady uzdrawiania siebie samej.

Jak również inne rozdziały, choćby te dotyczące: wiary i cieszenia się życiem z Bogiem,  kryzysów życiowych jako szansy na zmiany w życiu, wybaczania sobie i innym, odżywiania pozytywnie wpływającego na zdrowie fizyczne i psychiczne, aktywności fizycznej, która czyni życie lepszym i właściwego oddychania oraz radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Zastosowanie prostych, codziennych ćwiczeń fizycznych i ćwiczeń oddechowych może pomóc Twojej Mamie w poprawie samopoczucia, w rozruszaniu mięśni i dotlenieniu organizmu.

A jak już Twoja Mama przeczyta książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, to zawsze możesz ją od niej pożyczyć, aby poczytać o budowaniu bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wychowaniu dzieci, pielęgnowaniu miłości, realizowaniu swoich marzeń, odkrywaniu swojej misji życiowej i najlepszej pracy, z której można czerpać dużo zadowolenia.

„Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisane przez Violettę Wróblewską – psychologa, psychocoacha, terapeutę i nauczyciela akademickiego, popularyzatorkę zdrowych stylów życia, ma szansę stać się ulubionym przez Twoją Mamę i Ciebie podręcznikiem dobrego życia. Życia, w którym zawsze może być więcej dobra, satysfakcji, zadowolenia z siebie i innych, radości i spokoju wewnętrznego.

Druga książka autorstwa Violetty Wróblewskiej pt. „Studium sztuki lepszego życia” proponuje Czytelnikowi autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Jeżeli wciąż się wahasz, to zachęcam Cię do zapoznania się z opiniami o książce zebranymi między innymi z różnych księgarń internetowych:
http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

Książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” można kupić w wielu księgarniach internetowych i stacjonarnych, ale też można ją zamówić u mnie 
http://psychologwarszawa.biz.pl/…
 i wtedy może być z dedykacją dla Twojej Mamy .

Z życzeniami wszystkiego dobrego

Violetta Wróblewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>